Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@sentinobln

/
30 grudnia 2021
/

Sentino x Maciej Maleńczuk x Młody Klakson – „Ostatnia nocka ale to DRILL” już dostępne!

W sieci pojawił się utwór, który Sentino zapowiadał jako współpraca z „najlepszym żyjącym polskim artystą”

2021 rok to złoty okres w muzycznym życiu Sentino. Po latach nieco mniejszego zainteresowania jego twórczością, wrócił na salony. Wydał w tym roku już parę płyt, a teraz światło dzienne ujrzał kawałek, który zapowiadał jako ten, nagrany z „najlepszym żyjącym polskim artystą”:

Wszyscy polscy raperzy za chwilę będą mi zazdrościć. Nagrałem z najlepszym żyjącym polskim artystą. Jest to najbardziej podobna do mnie osoba w całym polskim show biznesie. Ona nawet nie chce być jego częścią. To nie jest raper. To artysta, który wypowiada się na temat kolorowych włosów, wielkich słów, skomplikowanych tekstach. Najbardziej skomplikowane słowo na „Aporofobii” to aporofobia.

Jak pokazał czas, chodziło o Macieja Maleńczuka, a efekty tej współpracy możemy usłyszeć już dziś!

Młody Klakson na potrzeby tej kooperacji stworzył oficjalny remix „Ostatniej nocki” z autorską zwrotką od Sentino. Wydaję mi się, że i Pan Maleńczuk postarał się i nagrał wokale od nowa, bo brzmią one o wiele lepiej, niż takie które miałby być wycięte z pierwotnej wersji utworu. Sprawdzić możecie to sami, póki co na Spotify, a od 13:00 na YouTube! 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne