Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@kamil_strudzinski//@sentinobln

/
12 grudnia 2021
/

Sentino w czołówce najczęściej słuchanych artystów przez KęKę!

KęKę przeprowadził na swoim Instastory Q’n’A

KęKę na swoim Instagramie odpowiadał na pytania słuchaczy. Oprócz tego jakie jest Jego pierwsze wspomnienie, czy tego, która płyta jest najbliżej diamentu (choć według Piotrka do tego nie dojdzie), dowiedzieliśmy się o kryzysie twórczym artysty.

Na pytanie o to, czy pracuje już nad nową płytą, odpowiedział:

Nie. Nie mam zarysu. Kawałków. Pomysłu. Weny ani planów. Od stycznia nie mogę napisać nic (za wyjątkiem paru featów na zadany temat). Próbowałem, ale nie idzie. Także póki co tak to wygląda. Zobaczmy, co życie da.

W latach 2013-2021, tylko w 2014 i 2020 nie wyszedł żaden materiał od KęKiego (w 2014 wspólna płyta z Hase). Zostaliśmy przyzwyczajeni, że średnio co 18 miesięcy coś nowego pojawiało się od Piotrka. Oczywiście ma on jeszcze trochę czasu, żeby tą średnią podtrzymać, ale chyba powinniśmy się przygotować na to, że żaden materiał w przyszłym roku się nie ukaże.

KęKę poinformował także, że niedawno przechorował COVID-19, ale według niego, pół żartem, pół serio, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i udało mu się trochę schudnąć:

Właśnie przechorowałem wiadomo co i bywało lepiej. Obecnie nie ma już tragedii, ale powrót do pełnych sił pewnie trochę potrwa. Są też plusy. Schudłem do 97 kg, więc mogę robić Q’n’A. 

Raper udostępnił również swoje podsumowanie roku na Spotify jako słuchacza. Jeśli ktoś jest zaznajomiony z postacią Pana Siary, to domyśla się, że na pierwszym miejscu znajduje się 2Pac, ale ciekawsza jest trzecia pozycja. Na ostatnim miejscu podium znajduje się… Sentino! Skoro Piotrek lubi muzykę „Króla Sento”, to może w przyszłości będzie szansa na wspólny kawałek obu Panów. Na pewno byłaby to bardzo ciekawa kooperacja.

Poniżej możecie zobaczyć inne interesujące odpowiedzi:

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne