Baner Baner

Autor zdjęcia: FB:Mata

/
17 grudnia 2021
/

Mata z poczwórną platyną za „Młodego Matczaka” i specjalną akcją charytatywną!

Mata ogłosił, że jego najnowszy album uzyskał status poczwórnej platyny. Swoje wyróżnienie postanowił przekazać na aukcję charytatywną.

Mata w social mediach ogłosił, że jego najnowszy album „Młody Matczak” osiągnął status poczwórnej platyny! Jednak nie to jest w tym najważniejsze, bo przy okazji tego wyróżnienia raper wykazał się także pięknym gestem. Dziś o 16:00 na antenie radia 357 odbędzie się licytacja poczwórnej platyny, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc psychologiczną i psychiatryczną dla dzieci i młodzieży.

Dla Michała jest to szczególnie ważne, bo jak sam zaznaczył, bez pomocy psychologicznej zapewne żadna z jego płyt by nie powstała, a on sam nie byłby w najlepszym stanie.

Dziś o godz. 16:00 na antenie radia 357 rozpocznie się licytacja mojej poczwórnej platyny za Młodego Matczaka. Całość pieniędzy z aukcji zostanie przekazana na pomoc psychologiczną i psychiatryczną dla dzieci i młodzieży, więc zachęcam, żeby dzwonić na +48 510 357 357 i licytować. Jest to dla mnie ważny temat, ponieważ gdyby nie pomoc psychologiczna i psychiatryczna dla dzieci i młodzieży to najprawdopodobniej ta, ani żadna inna moja płyta by nie powstała. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić moją terapeutkę oraz polecić Wam terapię ogólnie, bo czasem może pomóc.
PS. Zostawiam też drugi numer – + 22 484 88 04. To telefon zaufania dla młodych, więc jeśli czujesz, że jest Ci potrzebne wsparcie, to zadzwoń.
Dla Maty wielki szacunek, a Was zachęcamy do licytacji. Pamiętajcie, jeśli widzicie, że ktoś w Waszym otoczeniu może mieć problemy, albo Wy sami je macie, to nie bagatelizujcie tego. Szukajcie i sami dawajcie pomoc innym. 
Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne