Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@osiemdziewiec

/
21 grudnia 2021
/

Koncert Young Leosi w serwisie CANAL+ online!

Young Leosia jest kolejną artystką, której koncert będzie można obejrzeć w serwisie CANAL+ online

Young Leosia już dzisiaj zagra finałowy koncert ze swojej trasy „Hulanki Tour”. Odbędzie się on w warszawskim Torwarze. Dzisiaj także serwis CANAL+ ogłosił, że wideo z finałowego występu „Młodej Leokadii”, będziemy mogli obejrzeć w CANAL+ online już 29 grudnia.

Premiera finałowego koncertu trasy „Hulanki Tour” Young Leosi już 29.12 tylko w CANAL+ online! Niekwestionowana królowa imprez, DJ-ka i producentka po zatrzęsieniu krajem swoim debiutanckim albumem „Hulanki”, postanowiła wyruszyć w pierwszą solową trasę koncertową, której finał już niedługo będziecie mogli zobaczyć!

Young Leosia to młoda, utalentowana artystka, która w swej twórczości czerpie z trapu, dancehallu oraz muzyki afrykańskiej. W 2020 roku postanowiła spróbować swoich sił w rapie. I to z jakim skutkiem! Chcesz sprawdzić, jak na żywo brzmią takie imprezowe hity jak „Jungle Girl” czy „Baila Ella”? Artystka specjalnie na to wydarzenie przygotowała dla fanów wyjątkowe widowisko muzyczno-taneczno-wizualne. To trzeba zobaczyć!

Jest to już kolejna w ostatnim czasie współpraca na linii CANAL+ – raper. W ich serwisie możemy obejrzeć już koncert Maty, który odbył się na warszawskim Lotnisku Bemowowieńczący koncert pierwszej trasy Sobla we wrocławskiej Hali Stulecia, czy Bedoesa występującego w serialu „Wilk”

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne