Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@kacperhta//@ k4lion

/
27 grudnia 2021
/

„Jest dla mnie skreślony grubą linią na zawsze” – Kacper HTA ostro o relacji z Kalim!

Kacper HTA w rozmowie z Winim, wypowiedział się na temat swojej obecnej relacji z Kalim

Ganja Mafia, jako zespół muzyczny, rozpadła się już kilka lat temu. Wszystkim obiło się o uszy, że finał nie był zwieńczony uściskami dłoni, a raczej panowie rozeszli się w dość chłodnych warunkach.

Podczas rozmowy z Kacprem HTA, Wini zapytał go o obecnie panujące stosunki między nim a Kalim. Kacper nie ukrywał żalu do Marcina i stwierdził, że jest dla niego skreślony grubą linią na zawsze:

Życiowo to jest dla mnie skreślona znajomość. Ponoć w życiu nigdy się nie mówi nigdy i najgorszych rzeczy w życiu mu nie życzę, natomiast k*rwa karma do wszystkich ludzi wraca i na pewno do niego też w jakimś stopniu karma wróciła za postępowanie. Tak naprawdę został sam. Został mu Seba tak naprawdę i to jest jedyna osoba, z którą on ma dobre relacje z naszej ekipy. (…) To nie było tak, że ja odszedłem z Ganja Mafii. Odeszli Fonosi, odszedł PSR, odszedł Gibbs. Praktycznie wszyscy odeszli. Fani często zapominają jak stoją okoniem za jakąkolwiek stroną, że to czy ktoś ma większe skille czy więcej zarabia pieniędzy czy ma więcej followersów to nic nie zmienia. Wciąż jest takim samym człowiekiem jak pani Krystyna, co sprząta w bloku i pan co pracuje w biurowcu w Warszawie i tyle. To jest powód, dla którego jest dla mnie skreślony grubą linią na zawsze, chociaż staram się wystrzegać tego słowa. Uważam, że nie będziemy mieli nigdy w życiu o czym porozmawiać, bo jest dla mnie jednym z największych zawodów, które spotkałem w całym swoim życiu i to nie tylko hip-hopowym. 

(Tutaj powinna być możliwość obejrzenia odcinka „Wini x Kacper HTA (gość. Kruszyna) – rozmowa”, ale niestety jest nałożone ograniczenie wiekowe, więc musicie go samodzielnie wyszukać w serwisie YouTube. )

Raczej nie trudno wywnioskować ze słów szefa Ghetto Music, że nie mamy co liczyć na powrót Ganji Mafii w starym, legendarnym składzie. Miejmy jednak nadzieję, że panowie się pogodzą, bo zła krew nie jest nigdy nikomu potrzebna.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne