Autor zdjęcia: IG:@fokus.official//@maxflorec

/
6 grudnia 2021
/

Fokus z pierwszym singlem promującym jego ostatnie solowe wydawnictwo

Fokus udostępnił w sieci klip do utworu pt. „Arogant”

MaxFloRec prezentuje „Aroganta” czyli pierwszy i zarazem tytułowy singiel zwiastujący nadchodzące, solowe wydawnictwo Fokusa. Pre-order „AROGANTA” trwa już w MaxFloSklepie. Pod tym adresem można zamawiać EP-kę w wersji samodzielnej, lub jako z TRYLOGIĘ” reedycją poprzednich solówek. Premiera wydawnictwa przewidziana jest na 31.12.2021 r. Za produkcję singla i całej EP-ki odpowiada Fokus. Realizacją klipu zajął się Bartosz „Alien” Kasowski dla RiseUp Productions.

Na minialbumie znajdzie się 6 numerów utrzymanych w stylistyce takich gatunków, jak: hip-hopbass house czy EDM trap. Od dłuższego czasu Fokus nie krył, że jego zainteresowania muzyczne skręciły właśnie w stronę elektroniki, a pierwszym wymownym sygnałem o tym świadczącym był numer artysty opublikowany w ramach akcji #Hot16Challenge2.

Produkcją bitów w całości zajął się Fokus, natomiast w aranżacji utworów brał udział Dawid Twardowski z MaxFloStudia. Jest on również odpowiedzialny za miks i mastering materiału.

EP-ka „Arogant” stanowi część „Trylogii”, w której skład wchodzą również 2 poprzednie albumy artysty, czyli „Alfa i Omega” oraz „Prewersje” w wersjach po reedycji z zupełnie nową oprawą graficzną. Każdy z trzech krążków odzwierciedla inny okres solowej aktywności Fokusa, co zostało oddane także w ich warstwie wizualnej.

 

Podobne wpisy
Popularne