Baner Baner
/
10 grudnia 2021
/

favst/gibbs, Janusz Walczuk i Barto Katt zapraszają do „nowego teatru”

To była długa droga. Po miesiącach oczekiwań i pracy, „Hample” nareszcie dojechały do ostatniego punktu na trasie – premiery. Z tej okazji favst i gibbs zapraszają na odsłuch numeru „nowy teatr” z gościnnym udziałem Janusza Walczuka i Barto Katta.

„nowy teatr” to utwór promujący premierowe wydawnictwo duetu favst/gibbs pt. „Hample”. Warstwa wokalna to gościnny udział reprezentanta SBM LabelJanusza Walczuka, oraz Barto Katta. Raperzy w charakterystycznym dla albumu klimacie opowiadają o (rapowej) scenie tytułowego teatru – życia codziennego. Odsłuch singla jest już dostępny w serwisie YouTube, natomiast cały album przesłuchacie na wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

„Hample” to album stworzony przez duet favst/gibbs. Dotąd kojarzeni głównie ze współprac z topowymi raperami w kraju, postawili za cel stworzyć krążek nastrajający do nocnej jazdy autem – pełnej przemyśleń, emocji, i znamiennego klimatu. Premiera płyty miała miejsce 10 grudnia tego roku, a wydanie fizyczne w wersji standard dostępne jest w sklepie QueShop.pl

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne