Autor zdjęcia: IG:@arturrmazur//@oliwka_brazil

/
26 listopada 2021
/

Zui wyciąga rękę do Brazil: „Nawijamy o fi***ch i o ci***ch, ale to nie znaczy, że mamy się nienawidzić”

Zui odpowiedziała na zaczepkę Oliwki Brazil

Ostatnio Zui wydała kontrowersyjny singiel „CNOTY NIEWIEŚCIE”, w którym nawija między innymi, że jedną ręką podpisuje deala, a drugą robi laskę (co tylko potwierdza, że kobiety mają podzielność uwagi).

Znana z utworów o relacjach damsko-męskich Oliwka Brazil, wypowiedziała się na temat nowej piosenki byłej reprezentantki SB Maffiji. Żeby lepiej zrozumieć wypowiedź „Dużej Mamy”, najpierw przytoczę fragment rozmowy pomiędzy nią a Young Leosią:

Dziewczyny, które robią muzykę zawsze chciały być Oliwką Brazil. Po prostu im nie wyszło i one teraz nie chcą mi podać ręki, bo one zawsze chciały tak nawijać. Ale może się wstydziły, może nie chciały wyjść przed szereg, żeby nie zostać ocenione, shejtowane? Ja to po prostu zrobiłam. Taka jestem, nie udaję.

Nawiązując do swojej wypowiedzi Brazil skomentowała nową piosenkę Zui, dodając do niej emotki klauna:

Teraz moje słowa z wywiadu nabierają jeszcze większego sensu.

Autorka „CNÓT NIEWIEŚCICH” zdążyła już odpowiedzieć na słowa Oliwki:

Myślę, że w ogóle to, że była jakaś szpileczka wbita w moją stronę jest dowodem na to, że premiera zażarła. Gdyby kawałek był turbo chu*owy, każdy by go olał, to w ogóle nie byłoby poświęcać czasu na Insta Story. Kobiety powinny się wspierać, ale widocznie nie wszyscy do tego dojrzeli. Oliwka, kochana, nie masz monopolu na bzykanie w tym kraju. Obie wzorujemy się na Nicki, Cardi, nawijamy o fiu*ach i o cip*ach, ale to nie znaczy, że mamy się nienawidzić i wbijać sobie szpilki.

Jak myślcie, dziewczyny dogadają się i razem będą nawijać o stosunkach płciowych czy może rozpocznie się naprawdę interesujący lirycznie beef?

 

 

 

 

 

Podobne wpisy
Popularne