Baner Baner
/
26 listopada 2021
/

TEDE świętuje sukces reedycji „S.P.O.R.T.U.” i publikuje nowy freestyle!

TEDE świętuje sukces S.P.O.R.T. na OLiS i publikuje nowy freestyle!

Ostatniej nocy na swoim Instagramie TEDE zaprezentował nowy freestyle – „INSTARAP”. W spontanicznie nagranym utworze, raper podsumowuje ostatnie wydarzenia na czele z sukcesem, jaki odniosła reedycja albumu „S.P.O.R.T.” w ostatnim zestawieniu OLiS (#2 w ogólnym, #1 w winylowym). Klip autorstwa Pana Zgrywusa dzisiaj pojawił się także na kanale YouTube TEDEWIZJA.

Singiel zapowiada najnowszy album rapera – „ESPEOERTE 0121”. Mimo to, „INSTARAP” nie znajdzie się na nim – został nagrany spontanicznie wczoraj, a jak rapuje w kawałku TEDE – płyta została już wytłoczona. Przedsprzedaż albumu trwa w sklepach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl.

Album ESPEOERTE 0121 powstał równie niespodziewanie, jak niespodziewanie zostanie wydany 13 grudnia 2021 nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap. Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki swojego debiutu. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy wcześniej nie wykorzystał. Czekały 20 lat, by powrócić na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją oraz wyjątkowym koncertem kwitującym w Katowicach premierę odświeżonego debiutu. To właśnie na tych klimatycznych bitach nagrał album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya.

Bity 2001, rap 2021 – to jest właśnie ESPEOERTE 0121. A Joł jest Wielkie!

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne