Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@pro8l3m//@2020.loading

/
11 listopada 2021
/

PRO8L3M organizuje konkurs dla fanów w ramach zwieńczenia serii „Art Brut”

PRO8L3M organizuje koncert na Torwarze

Już 18 grudnia dojdzie do specjalnego wydarzenia na hali COS Torwar. Oskar i Steez „pożegnają” na scenie swoje dwie kultowe płyty z serii „Art Brut”. Podczas wydarzenia publiczność usłyszy szeroki przekrój utworów z obu wydawnictw, w tym także kilka nie granych nigdy wcześniej na żywo klasyków.

Podczas koncertu gościnnie pojawią się takie persony jak Artur RojekMartyna Jakubowicz z zespołemMajka Jeżowska, zespół Wanda i Banda. Oprócz nich na scenie pojawi się także francuski artysta i tatuażysta FUZI – twórca okładek obydwu płyt. FUZI będzie tego wieczoru tatuował na żywo na scenie trójkę zwycięzców konkursu, który został właśnie ogłoszony przez PRO8L3M.

Wystarczy, że każdy posiadacz lub posiadaczka tatuażu inspirowanego naszą twórczością prześle zdjęcie swojej dziary na adres jaknagrodatolaureat@gmail.com. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zostanie wytypowanych trzech zwycięzców. Każdy ze zwycięzców dostanie na żywo na scenie w trakcie koncertu nową dziarę od Fuziego oraz podwójny bilet VIP.

Przed samym koncertem odbędzie się rozgrzewkowy set DJ’a Anusza w hołdzie Andrzejowi Zausze.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne