Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@popek_oficjalnie//@piotr.piechowiak

/
26 listopada 2021
/

Popek do „Bestii”: „mogę nap*****lać się z Tobą, kiedy tylko chcesz”!

Popek wypowiedział się na temat konfliktu z Piechowiakiem

Popek na swoim Instagramie zamieścił filmik w którym odniósł się do konfliktu pomiędzy nim a „Bestią” Piechowiakiem. Strongman w ostatnim czasie zaproponował raperowi walkę, na co „Król Albanii” odpowiedział w następujących słowach:

Czy Wy myślicie, że jeden z drugim w wywiadzie powie: „Chcę walki z Popkiem” – to tak się stanie? Ku*wa, proście najpierw włodarzy o walkę z Popkiem. Gdy uznają, że będzie to wielkie boom, to mogę napie*dalać się z każdym, bo napie*dalam się dla pieniędzy. I żeby walka została fajnie medialnie rozpromowana. Nie moja wina, że z jakiegoś powodu jesteście dla mnie za malutcy i tej walki Wam nie chcą dać. Ty, Piechowiak, ostatnio podszedłeś do mnie na targach i mówisz: „to walczysz ze mną?”. Powiedziałem Ci prosto w ryj – mogę napie*dalać się z Tobą, kiedy tylko chcesz pod warunkiem, że dogadasz się z włodarzami. Zrobiłeś sobie ze mną face to face, powiedziałeś: „Dobra, Popuś” i poszedłeś. Jeżeli mam rozmawiać w takim samym języku jak Wy, to w następnym komentarzu jak ktoś zapyta się mnie: „co z Piechowiakiem?”. Powiem tak samo – jeba* go! 

Popek wspomniał także o zakładzie jaki miał z Arkiem Tańculą. Popuś obiecał, że jeśli „Aroy” pokona Jacka Murańskiego, odda mu on swoją złotą bransoletę.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne