Baner Baner

Autor zdjęcia: IG: @oliwka_brazil

/
30 listopada 2021
/

Oliwka Brazil odpowiada na zarzuty!

Raperka wydała oświadczenie, dotyczące plotek o nieprawidłowym traktowaniu stażystek podczas produkcji klipu do singla pt. Big Mommy.

Niedawno opisywaliśmy informacje, dotyczące produkcji klipu do jednej z piosenek Oliwki Brazil. Pojawiły się głosy, jakoby raperka źle traktowała swoje stażystki, nie płacąc im za wykonaną pracę.

Do sprawy odniosła się sama zainteresowana, twierdząc, że przedstawione wcześniej informacje to zwykłe pomówienia. Na Instagramie Oliwki czytamy:

Hej, ostatnio w internecie pojawiło się dużo nieprawdziwych informacji na temat planu mojego klipu do singla „Big Mommy” i panujących tam warunków dla tancerek. Na początku olałam to, bo nie mam zamiaru odnosić się do plotek i pomówień. Wszyscy, którzy braliśmy udział w klipie dobrze wiemy jak wyglądał plan. Woda była oczywiście dostępna dla wszystkich na planie jak i w garderobie dla dziewczyn – co zresztą jest sprawą oczywistą.

Czasem jestem sukowata, jak każdy k*rwa człowiek, bo jesteśmy tylko ludźmi i k*rwa każdy ma gorszy dzień, ale szanuję ludzi i każdej z dziewczyn po nagraniu podziękowałam za poświęcony czas i byłam szczerze wdzięczna za ich udział.

Raperka dodała też fragment rozmowy z jedną ze stażystek, który możemy zobaczyć niżej.

Na temat tych wiadomości Oliwka dodała:

Screen wcześniej pokazuje, że prawda zawsze wyjdzie na jaw i co szukają szybkiej atencji na pomówieniach, bo chcą swoich 5 minut blasku, to nie ze mną. Chyba się zgodzicie, że j*bać takich ludzi.

Całość zakończyła optymistycznym akcentem dla swoich fanów, zapowiadając nowy materiał:

Zamykam temat, bo mam zajebisty materiał do puszczenia.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne