Baner Baner

Autor zdjęcia: YT: ERO JWP

/
12 listopada 2021
/

Na streamingi trafił nowy album Ero!

Eroizm już dostępny.

Eroizm to drugi w karierze solowy album warszawskiego rapera. Po dwóch latach od premiery platynowego krążka Elwis Picasso, Ero powrócił z nowym materiałem. Pierwszy singiel oraz start preorderu krążka sygnował gościnny udział Włodiego. Jeśli masz to prawdziwy hit, za którego produksję odpowiada Laska z kolektywu White House, który rozpoczął promocję krążka i zdradził pierwszego gościa.

Świetnie przyjęty numer zaostrzył tylko apetyt rapera, który do czasu premiery albumu zaprezentował melancholijny utwór Mam tylko, kłaniający się w stronę klasyki singiel Bomba, z gościnną zwrotką Shelleriniego, solowy Nie błyszczę przykładem, a po ogłoszeniu przez wytwórnię sold outu wersji preorder Eroizmu zaprezentował numer z legendarnym Dizkretem co wywołało niezwykły entuzjazm fanów rapu.

Tak o krążku mówi sam Eros:

Album Eroizm to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu, jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą liczbą gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem… Jest to album o mnie i o nas… dla Was!

Finalnie na albumie usłyszeć możemy między innymi Mioda, Palucha, Skipa, JWP czy Shelleriniego.

Producencko płytę skonstruowała plejada gwiazd, składająca się, między innymi, z: OERa, Laski WH, DJ Creona czy Rotisa.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne