Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@marina_official//@meggiie_official

/
15 listopada 2021
/

MaRina prezentuje nowy singiel z polsko-niemiecką artystką i zapowiada nowy album!

MaRina udostępniła nowy utwór pt. „Lip Gloss” z gościnnym udziałem Meggie

W ostatnim czasie MaRina przyzwyczaiła swoich słuchaczy do popowo-rapowych brzmień i współprac z artystami tego drugiego gatunku. Na jej ostatnim albumie można było usłyszeć m.in. Smolastego, Kabe czy Young Igiego. Tym razem żona Wojtka Szczęsnego postawiła na kooperację z polsko-niemiecką artystką – Meggie. Sama piosenka zapowiada nadchodzący album, który ukażę się prawdopodobnie w przyszłym roku.

Meggie jest początkującą artystką śpiewającą w języku niemieckim. “Lip Gloss” jest jej debiutem na polskiej scenie muzycznej. W jej twórczości dominuje agresywny styl. Jej pierwszy oficjalny singiel „Dollar” liczy ponad 150 tys. wyświetleń, natomiast drugi można było niejednokrotnie usłyszeć w niemieckim radiu.

W takich słowach o nowym singlu wypowiedziała się MaRina:

Moją główną ideą było stworzenie imprezowego numeru z silną kobiecą energią; miał się świetnie sprawdzić w klubie, na domówce czy beforze. W „Lip Gloss” najważniejsze są smaczki, które wyróżnia nie tylko sam tekst, ale i teledysk ze świecącą się na różowo wieżą Eiffla w tle. Różnego rodzaju nawiązania, a także wiele gier językowych, które są swego rodzaju puszczeniem oczka w stronę odbiorcy. Nisko osadzony tłusty bit w połączeniu z moim lekko cukierkowym wykonem zostaje doprawiony ostrzejsza w barwie jak i w wyrazie Meggie, która w „Lip Gloss” debiutuje na Polskiej scenie rapowej. W numerze daję do zrozumienia młodszej publice kto tu jest OG:-) Jednocześnie mam nadzieję, że kawałek doda moim słuchaczkom pewności siebie i odwagi do tego, by być sobą – w każdym wieku bez względu na to, czy jesteście żonami czy mamami. Pamiętajcie, żeby nigdy nie spełniać oczekiwań, które inni wam stawiają, jeśli nie pokrywają się z waszą wizją siebie.

Kilka słów dodała od siebie również Meggie:

W utworze zostały połączone dwa różniące się od siebie style muzyczne, które idealnie ze sobą współgrają. Wbudowane w tekście niemieckie wstawki nadają zwrotce urozmaicenia. W utworze nie brakuje również kontrowersyjnych punchline’ów. Kawałek zachowując luźny klimat, zdecydowanie ma swój własny charakter. W piosence dominuje pewność siebie jak i zdrowy dystans. Utwór sam w sobie jest dla mnie wielkim wyróżnieniem.

W teledysku występują m.in. znane influencerki – Maffashion i Rozalia Roszczyk.

Utwór pt. „Lip Gloss” możecie posłuchać poniżej:

 

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne