Baner Baner

Autor zdjęcia: FB:@MateuszLapot //IG:@sitekofficial_

/
25 listopada 2021
/

L Pro wyzywa Sitka do walki na FAME MMA!

L Pro uważa, że Sitek nie zapłacił mu za beat i chce te spór rozwiązać w oktagonie

W miniony weekend odbyła się 12 edycja gali FAME MMA, na której pojawiło się wiele osobistości z różnych branż. Między innymi był tam producent muzyczny –  L Pro. Wyprodukował on utwory takim artystom jak Chada, Pih i Białas. Sam zresztą bił się już podczas FAME MMA 6. Przegrał wtedy z Kubańczykiem, z którym miał konflikt. Teraz ponownie ma do kogoś problem i tym kimś jest Sitek.

Podczas wcześniej wspomnianej gali udzielił on wywiadu dla TVREKLAMA. Około 6 minut rozmowy L Pro zaczyna opowiadać o nieopłaconym przez Sitka beacie i proponuje by rozwiązać ten problem w oktagonie FAME MMA!

Zawsze mnie bolało, że jestem w tle i raper jak już dostanie kawałek to znika z nim kontakt i raper zarabia bardzo dużo na kawałku a ja bardzo mało. Po tym kawałku „Pomóż mi wstać” już się przelała czara goryczy i zdecydowałem, że wycofuję się z branży i będę ja rapował teraz. Sitek mi nie pasuje, bo wiesz kiedy ten kawałek wyszedł – 20 milionów wyświetleń, 30 tysięcy sprzedanych płyt a Sitek się ze mną do dzisiaj nie rozliczył. Więc Sitek dawaj hajs, bo ja pamiętam

Do całej sytuacji na Instagramie odniósł się wywołany do tablicy Sitek, który krótko mówiąc, wyśmiał L Pro i całą tę sytuację.

Utworu „Pomóż mi wstać” możecie posłuchać poniżej:

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne