Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@kanyewest//@champagnepapi

/
17 listopada 2021
/
Zagranica

Koniec beefu Kanye Westa i Drake’a!

Nareszcie wyszło słońce znad szarych chmur relacji Westa i Drake’a

Po paru latach w końcu uspokoiły się stosunki Ye i Drake’a. W ciągu ostatnich paru lat między oboma panami panowała atmosfera rywalizacji. Jego ostatnią odsłonę minionego lata. Kanye wstrzymywał premierę swojego albumu „DONDA”, próbując zaszkodzić krążkowi „Certified Lover Boy” Drizzy’ego, a po premierze zalał centrum Toronto reklamami outdoorowymi promującymi swój album. Znacznie brutalniejszą zagrywką było ujawnienie publicznie domowego adresu Drake’a przez Westa w sieci. Ye zrewanżował się w ten sposób za wymierzone w niego wersy Kanadyjczyka w kawałku „Betrayal” Trippiego Redda.

Niedawno Kanye opublikował film, w którym zaprosił Drake’a jako gościa specjalnego na koncert, który odbędzie się 7 grudnia w Los Angeles. Stwierdził w nim też, że najwyższy czas zakończyć ten beef. Całe zajście było prawdopodobnie spowodowane prośbą Larry’ego Hoovera (przywódcy gangu z Chicago – Gangster Disciples) o zakończenie sprzeczki. Ye wstawił również fragment rozmowy z Soulja Boyem, w którym przeprasza za nie poinformowanie go o tym, że zwrotki Draco nie będzie na „Dondzie”. Ze screena wynika, że Soulja Boy przyjął przeprosiny.
Do pojednania doszło jednak szybciej, bo dzisiaj w nocy (naszego czasu). Kanye na Instagramie opublikował wspólne zdjęcie, a także krótkie video z Drake’em.
Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne