Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@rorykramer

/
12 listopada 2021
/
Zagranica

Justin Bieber zagra wirtualny koncert!

Justin Bieber zaprasza na wirtualne interaktywne show

Universal Music Group wraz z Wave, ogłosili organizację interaktywnego wirtualnego show, którego główną postacią będzie Justin Bieber. Efektem kooperacji będzie przełomowy, interaktywny projekt „Justin Bieber – An Interactive Virtual Experience”, łączący świat gamingu, technologii motion-capture oraz muzycznego występu.

„Justin Bieber – An Interactive Virtual Experience” zapewni fanom epicką a zarazem intymną muzyczną podróż, podczas której wokalista zaprezentuje utwory z najnowszej płyty „Justice”. Publiczność będzie miała możliwość angażować się w show w niespotykany dotąd sposób. Na stronie wave.watch sympatycy Justina już mogą zapisywać się na darmowy event, który odbędzie się 18 listopada o 3:00 w nocy czasu polskiego. Retransmisję zaplanowano na 21 listopada o godzinie 20:00.

Technologia opracowana przez Wave zmieni Biebera w cyfrowego awatara, który da na żywo pełen koncertAdam Arrigo, prezes Wave, zapewnia, że Widz będzie miał możliwość pojawić się na scenie obok JB’ego, a także będzie miał w realnym czasie wpływ na cały występ.

Sam Justin Bieber również wydaje się podekscytowany całym przedsięwzięciem:

Wierzę w Wave i uwielbiam tę platformę, gdyż dzięki niej mogę w zupełnie nowy sposób łączyć się z fanami na całym świecie.Nie mogę się doczekać tego interaktywnego występu.

Krótki materiał promujący całe show znajdziecie poniżej:

Link do oficjalnego artykułu promocyjnego znajdziecie TUTAJ.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne