Autor zdjęcia: IG:@popek_oficjalnie//@famemmatv

/
20 listopada 2021
/

Jacek Murański chce zawalczyć z Popkiem!

„Stary Muran” chce stoczyć walkę z Popkiem na gali FAME MMA

Po media treningu przed FAME MMA 12, miał miejsce program F2F, którego bohaterami byli Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula. Program po raz pierwszy odbywał się z udziałem publiczności, która podchodząc do mikrofonu mogła zadawać pytania. Jeden z widzów zadał Panu Jackowi pytanie, czy zawalczyłby z Popkiem, na co on odpowiedział, że chętnie i dodał:

Popek to jest Judasz. Popek jest przestrzelony. A dlaczego? Bo w końcu dostałem papiery. No, Popek to jest judasz, zwykły lamus. To jest zwykły ćpun. To jest zero. On nie ma synapsów. To jest zwykły śmieć, przećpany śmieć. On nie funkcjonuje już w normalnym świecie.

Pomiędzy rodziną Murańskich a Popkiem iskrzy już od jakiegoś czasu. Jest to konflikt na przestrzeni prywatnej, jednak póki co nie wiemy o co dokładnie chodzi.

W jednym z wywiadów udzielonemu Mateuszowi Kaniowskiemu, „Młody Muran” wspomniał również o chęci walki z „Królem Albanii”:

(…) a później Popuś. Niejednokrotnie było wyzwanie w jego kierunku. Mamy też sobie coś do wyjaśnienia, więc będziemy szli w tym kierunku. Może nie od razu, po drodze może jakieś ”sportowe freak fighty” gdzieś się znajdą. Ja to tak będę nazywał, bo do tych kotów zawodowców dzielą nas lata świetlne. Nie ma co się oszukiwać.

W siłę swojego syna wierzy Pan Jacek:

A z kim Popek walczył, ze Stiflerem? Mateusz by zjadł tego Popka. Mateusz ma charakter, ma geny wojownika, ma geny góralskie. Mateusz jest dobrze życiowo prowadzony, ma godność, honor i ambicje. Tych wszystkich cech nie ma Popek. Popek wszystko pokazał, co ma w walce z Oświecińskim. Tam nie Oświeciński wygrał, tylko Popek przegrał. Mateusz by go przecież gonił jak zająca, Popek zajęcze serce. W zasadzie nie Popek, tylko pompek, zajęcze serce by przegrało z Mateuszem, by został zmiażdżony.

Sama gala FAME MMA 12 odbędzie się już dziś! Dostęp do transmisji na żywo możecie kupić z reflinku Hypa’a TUTAJ.

Podobne wpisy
Popularne