Autor zdjęcia: IG:@ edzioo

/
8 listopada 2021
/

Edzio rozpoczął współpracę z KFC!

Niedawno Mata, a teraz Edzio rozpoczyna współpracę z siecią fast food.

Były mistrz WBW, a aktualnie raper i tiktoker, Edzio, rozpoczął właśnie współpracę z KFC. Jest to druga, po Macie, w niedługim czasie współpraca na linii raper – sieć fast food. Na dany moment pojawił się jedynie post na profilu Instagram Edzia reklamujący Kentucky Gold Wrappera.

Cała współpraca nie spotkała się jednak z pozytywną reakcją ludzi. Wielu użytkowników zarzuca mu hipokryzję, ponieważ kiedyś promował zdrowy styl życia, a teraz za pieniądze reklamuje niezdrowe jedzenie.

Edzio postanowił zareagować na krytykę ze strony fanów:

W ogóle bawi mnie to prucie się do ludzi, którzy mają zasięgi na Instagramie oto, że coś reklamują. Co jest złego, że wykorzystują zasięgi, żeby zarabiać hajs? Jak wrzucam normalne zdjęcie, nikt nie ma z tym problemu. Jak wrzucam zdjęcie, które wygląda identycznie, tylko jest na nim kanapka z KFC, czy cokolwiek innego, to nagle jest problem. Co Wam to przeszkadza? Prujecie się do babeczki, która siedzi na kasie w Biedronce, że siedzi i zarabia hajs? Że sprzedała się dla Biedronki, bo Biedronka jej płaci za to, że siedzi na kasie? Trochę nie czaję tego problemu.

 

Podobne wpisy
Popularne