Autor zdjęcia: IG:@steprecords

/
19 listopada 2021
/

Bonson, Dedis i EV prezentują „Cień” – najnowszy klip promujący „Rap Najlepszej Marki III”!

Nowy klip promujący „Rap Najlepszej Marki III”

Trio Bonson, Dedis oraz EV z singlem „Cień”! Ten refleksyjny utwór promuje nadchodzący projekt Step Records „Rap Najlepszej Marki III”, którym wytwórnia celebruje swoje 15-lecie! Za produkcję utworu odpowiada Pablo. Teledysk zrealizowała ekipa Ace of Art.

Do wydania preorderowego dołączony zostanie m.in. okazjonalny zin oraz jubileuszowe vlepki. Znaleźć będzie tam można również inne niespodzianki, w tym jedną absolutnie wyjątkową – szukajcie aż znajdziecie. Dostępny jest także specjalny zestaw, w którym znajduje się okazjonalny t-shirt dedykowany wydawnictwu. Premiera albumu już 26 listopada!

“Rap Najlepszej Marki III” – kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii “RNM”, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne – będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Nowy klip możecie obejrzeć poniżej:

Podobne wpisy
Popularne