Baner Baner

Autor zdjęcia: IG:@999.club

/
12 listopada 2021
/
Zagranica

Animowany klip „Already Dead” Juice WRLD już dostępny

Udostępniony został nowy klip promujący drugi pośmiertny album artysty

Na 10 grudnia wyznaczono premierę nowej, pośmiertnej płyty Juice WRLD. Album otrzymał tytuł „Fighting Demons”. Album promuje singiel „Already Dead”, do którego powstał animowany klip.

W kwietniu 2020 roku, matka Juice’a – Carmela Wallace, powołała do życia fundację Live Free 999, która zyskała wielkie wsparcie wytwórni Grade A i Interscope. Wspólny komunikat Pani Wallace i wytwórni dotyczący nowej płyty możemy przeczytać poniżej:

Niewiele rzeczy sprawiało Jaradowi „Juice WRLD” Higginsowi większą przyjemność, niż dzielenie się nową muzyką z milionami fanów na całym świecie.Zostawił po sobie zadziwiająco dużo muzyki, którą jego sympatycy będą mieli okazję poznawać przez kolejne lata. Jarad był zawsze szczery w kwestii swych problemów. Wszystko, co leżało mu na sercu, wyrażał przez swoją muzykę i sztukę. Nigdy nie opuścił rodziny i przyjaciół, zawsze oferując swą pomoc. Dziś ogłaszamy premierę nowej płyty „Fighting Demons”, która ukaże się 10 grudnia. Zachęcamy wszystkich, którzy walczą z uzależnieniem czy mają problemy ze zdrowiem psychicznym, by nigdy się nie poddawali. Nadal możecie szukać darmowego wsparcia poprzez LiveFree999.org – fundację stworzoną ku pamięci Juice WRLD-a.

Wydany 10 lipca 2020 roku album „Legends Never Die” zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200, gdzie spędził dwa tygodnie. Z płyty pochodzi 5 singli, które dotarły do top 10 listy przebojów w Ameryce.
Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne