Autor zdjęcia: IG:@defjampl//@gedz_nnjl

/
19 listopada 2021
/

10 lat zespołu Parias – winylowe wydanie albumu i remix od 808bros!

Z okazji rocznicy dostaliśmy wydanie winylowe oraz specjalny remix od Gedza i LOAA

Nieco ponad 10 lat temu świat ujrzał pierwszy i jedyny do tej pory album zespołu Parias – warszawskiego zespołu hip-hopowego, który tworzą Włodi, Pelson i Eldo. Wydawnictwo oryginalnie ukazało się 30 kwietnia 2011. Na płycie znalazły się gościnne zwrotki raperów takich jak Małolat, Małpa czy Pyskaty. Album został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko, a sam skład zapamiętano na długo przez beef z Peją, z którego obustronne dissy są do dziś uznawane za jedne z najlepszych w historii polskiego rapu.

Przy okazji dziesięciolecia albumu, zespół zdecydował się uhonorować fanów dwiema niespodziankami. Pierwszą z nich jest winylowa reedycja debiutanckiego albumu, której pierwsza wersja osiągała niebotyczne ceny na portalach aukcyjnych. Wersja 2LP jest limitowana do 500 sztuk (400 czarnych oraz 100 białych dostępnych ekskluzywnie na stronie asfaltshop.pl).

Drugą niespodzianką jest remix utworu „Drzazgi” autorstwa 808bros – duetu producenckiego, w którego skład wchodzą Gedz oraz LOAA. Remix w zupełnie nowej, odmiennej od projektu Parias stylistyce można sprawdzić na kanale Włodiego.

Kup winyl w wersji czarnej -> https://defjam.pl/parias

Kup winyl w wersji białej -> https://asfaltshop.pl/product/24715-parias-parias-asfalt-shop-exclusive-limited-white-vinyl-2lp

Podobne wpisy
Popularne