Baner Baner

Autor zdjęcia: IG: @quebahombre

/
12 października 2021
/

Quebonafide rusza w ostatnią trasę koncertową. Startuje „Psycho Relations”!

Quebonafide zapowiedział trasę koncertową – swoją ostatnią. W 2022 Quebo odwiedzi największe polskie miasta w ramach Psycho Relations.

Wstrząsające informacje dla fanów Quebonafide! Raper w osobistym wpisie poinformował fanów dlaczego tak długo musieli czekać na konkrety, dotyczące trasy albumu Romantic Psycho. Kuba podziękował za wyrozumiałość, informując, że będzie to ostatnie tego typu wydarzenie w jego karierze:

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie. 

Na stronie psychorelations.pl wystartował specjalny zegar, odmierzający czas do ostatniej trasy Quebonafide. Niewiele ponad 90 dni dzieli nas zatem od pierwszego koncertu, który odbędzie się w Katowicach. Sprzedaż otwarta rusza już 18 października.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne