Baner Baner

Autor zdjęcia: YT: Dziarma, @natalia.gromiec

/
10 października 2021
/

Dziarma o kobiecym rapie: „Zdominujemy tę branże”

Dziarma wypowiedziała się o swoich przewidywaniach odnośnie polskiego rapu.

Kilka dni temu Dziarma, jedna z topowych polskich raperek znana z hitów takich jak „Placebo” z Adim Nowakiem, „Ucieknij z mną” z Żabsonem czy „Nieważne” z Hodakiem miała okazje publicznie odpowiedzieć na pytanie, jak widzi polski rap za 5 lat. Półfinalistka programu Mam Talent odpowiedziała następująco:

„ Wróżka Agata przewiduje dominację kobiet. Przede wszystkim, będzie dużo kobiet silnych, odważnych, które nie wstydzą się mówić o swoich potrzebach, uczuciach, ich muzyka dodaje nam siły, wartościowe treści. Tak sobie to wszystko wyobrażam. I w sumie wiem, że to się spełni, bo już aktualnie rap przyjmuje kobiety-artystki z wielką serdecznością i mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej. No i zdominujemy tę branżę, bo kto, jak nie kobiety?”

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy liczba kobiet w polskim rapie stałe się powiększa. Nie dawno pisaliśmy o tym, że Young Leosia jako pierwsza Polska raperka zajęła pierwsze miejsce na liście OLIS. Co by nie mówić kobiecy rap w Polsce się rozwija i coraz częściej słyszymy coraz to nowe nazwiska. A wy jak uważacie, kobiecy rap jest na dobrej drodze i przepowiednia Dziarmy się spełni czy raczej podchodzicie do tego sceptycznie?

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne