Baner patriotic Baner patriotic

Autor zdjęcia: IG: @avi_sycylijczyk

/
5 października 2021
/

Avi o młodzieńczych planach: „Marzyłem o tym, żeby zostać komentatorem, ale zżerały mnie trema i stres.”

Avi i jego wyznania. Raper udzielił wywiadu, w którym wspomina swój wymarzony zawód z czasów dzieciństwa.

Premiera czwartego tomu książki To nie jest hip-hop. Rozmowy zbliża się wielkimi krokami. Dziewiątą postacią, która pojawi się w lekturze będzie Avi – najmłodszy stażem raper ze wszystkich wcześniejszych rozmówców.

Avi opowiedział Jackowi Balińskiemu o swoich pierwszych nagraniach, o swojej rodzinie i wymarzonym zawodzie sprzed lat. Fragment na temat ostatniego zagadnienia:

[Na studiach zainteresowała mnie] psychologia sportu. Poszedłem nawet na staż do stacji Sport Klub, ale szybko się okazało, że nie nadaję się na dziennikarza sportowego. Przygotowywałem różne teksty, które były następnie odczytywane w wiadomościach, robiłem analizy pomeczowe, jeździliśmy z kamerą w teren, żeby zrobić z kimś wywiad… Kochałem piłkę i marzyłem o tym, żeby zostać komentatorem, ale zżerały mnie trema i stres. Nie było mi to pisane. Pracę magisterską poświęciłem zupełnie innemu tematowi. Skupiłem się na odkrytym niewiele wcześniej efekcie kameleona.

Jak do tego doszło, że został raperem, skoro stresowała go potencjalna praca komentatora sportowego? Dowiemy się już 29 października, bo wtedy na półki sklepowe trafi opisywana książka. Przedsprzedaż trwa na stronie tnjhhrozmowy.pl.

Podobne wpisy
Popularne