Baner patriotic Baner patriotic

Autor zdjęcia: IG: @smolasty //@tymekjestemok

/
3 września 2021
/

Smolasty ostro o Tymku: Jest ch*jowym człowiekiem, powinien dostać w p*zdę”

Smolasty nie wytrzymał. Powiedział całą prawdę o Tymku, dodając, że chętnie zmierzyłby się z nim w ringu.

W programie Face 2 Face, udostępnianym przez Fame MMA, Smolasty rozmawiał z MiłymPanem. Artyści zmierzą się ze sobą na freakfightowej gali, ale to nie jedyna osobowość, z którą autor Ghetto Playboy chciałby zawalczyć. Pomimo wstępnych oporów przed zdradzeniem konkretnej ksywki, Smolasty finalnie nie wytrzymał i wypalił, że Tymek już dawno zalazł mu za skórę:

Zachował się jak pet do mnie i do mojego kolegi. Mam z tym gościem numer i zachował się jak totalny leszcz. Jakiś czas temu zapi***lił kawałek mojemu koledze. To jest jedyna spina nie muzyczna tylko osobista. Gościu zaj**ał zwrotkę z kawałka mojemu koledze, ze mną też była sytuacja, że dograłem mu się na kawałek „Lekarstwo”. Wyje**ł tę zwrotkę, mimo iż mu się podobała, bo miał jakiś problem wewnętrzny, jakąś odklejkę totalną. Nie rozumiałem tego. Ten człowiek pisał do mnie niedawno, żeby się spotkać, ale mam wy***ane, bo myślę, że trzeba mu to powiedzieć w inny sposób. Gościu źle traktuje ludzi, źle potraktował moich poprzednich producentów, Trill Pem również mówił o nim złe rzeczy. Po prostu jest ch**owym człowiekiem. Pozdrawiam cię Tymuś.

Smolasty dodał, że współpracował z ikonami polskiej muzyki i nigdy nie spotkał się z równie kiepskim zachowaniem jak to Tymka. Całość skwitował dosadnym:

Ten gościu jest odklejeńcem i powinien dostać w p***ę.

Podobne wpisy
Popularne