Baner patriotic Baner patriotic

Autor zdjęcia: IG: @pezetofficial

/
28 września 2021
/

Pezet zapowiedział powrót w przyszłym roku

Trasa Muzyki Współczesnej zakończona. Pezet zniknie na jakiś czas, żeby powrócić w przyszłym roku!

Wczoraj minęły dwa lata od premiery Muzyki Współczesnej Pezeta. Trasa Extended Tour, ściśle związana z albumem, dopiero teraz dobiegła końca, ponieważ była przekładana ze względu na pandemię.

O zakończeniu trasy i całego etapu związanego z tą płytą Paweł Z Ursynowa postanowił opowiedzieć na swoim Instagramie:

Właśnie minęły dwa lata od premiery „Muzyki Współczesnej”. Chwilę temu odbył się ostatni koncert, z przeniesionej jeszcze sprzed pandemii Extended Tour, czyli trasy ściśle związanej z tym albumem. Ten etap właśnie zakończył się na dobre, ostatecznie zostanie zwieńczony niebawem wydaniem na winylu, ale tak czy inaczej to definitywnie koniec tej drogi. Pewnie w międzyczasie ukażą się jakieś małe gościnne udziały tu i ówdzie, niemniej jednak czas na nowe rzeczy! Zatem znikam i do usłyszenia w przyszłym roku.

Dowiedzieliśmy się zatem, że niedługo dostaniemy winyl, a także, że Pezet pojawi się na kilku utworach gościnnie. Na solowe projekty będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale przynajmniej są konkretne terminy! Autor Muzyki Współczesnej powróci w przyszłym roku i z pewnością będzie to kolejne przełomowe wydarzenie w historii polskiego rapu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pezet (@pezetofficial)

Podobne wpisy
Popularne