Baner patriotic Baner patriotic

Autor zdjęcia: IG: @lilnasx

/
6 września 2021
/

Lil Nas X zrobił sobie sesję ciążową. Raper spodziewa się „dziecka”

Nowy poziom promocji. Lil Nas X zorganizował sesję ciążową i kontrowersyjnie nawiązał do okładki Certified Lover Boy od Drake’a.

Do premiery debiutanckiego albumu Lil Nas X zostały niecałe dwa tygodnie. Raper wszedł na wyższy poziom promocji płyty, sugerując, że spodziewa się dziecka. Chodziło rzecz jasna o jego nowy projekt, ale nie zmienia to faktu, że sesja ciążową wzbudziła spore zainteresowanie internautów. Raper tłumaczy, że wszystko zaczęło się od piosenki Megan Thee Stallion pt. Dolla Sign Slime:

Pomyślałem: „O mój Boże, to jest niesamowite”, więc natychmiast zadzwoniłem do mojej stylistki. Zareagowała w następujący sposób: „Wow, te kropki idealnie się łączą. Twój album. Twoje dziecko”. Rzeczywiście traktowałem ten projekt jak dziecko, dlatego zdecydowałem się na sesję ciążową.

Ciążowy motyw jest ostatnio wyjątkowo popularny w rapowym środowisku. Okładka ogromnego projektu Drake’a, albumu Certified Lover Boy, składa się z dwunastu emotikonów kobiety w ciąży. Lil Nas X postanowił podłączyć się pod promocję CLB, wrzucając grafikę z… mężczyznami w ciąży!

Podobne wpisy
Popularne