Baner patriotic Baner patriotic

Autor zdjęcia: IG: @ochroniarz_69

/
9 września 2021
/

Kubańczyk o tolerancji i otyłości: „Jak widzę pi*rdolenie niektórych raperów to mi się szkoda robi ich i ich fanów”

Kubańczyk poruszył ważny temat, mówiąc o zdrowiu i błędnym podejściu niektórych raperów.

Niecałe trzy tygodnie temu Kubańczyk podzielił się z fanami przykrą informacją. Jego organizm przestał dawać sobie radę, raper potrzebował pomocy medyków i musiał przerwać koncertowanie. Wówczas swoją wypowiedź zakończył słowami: Czas wziąć na poważnie swoje zdrowie. Teraz, za pośrednictwem Instagrama, ponownie poruszył temat problemów zdrowotnych.

Tym razem chodzi jednak o coś zupełnie innego. Raper wrzucił kilka zdjęć z treningu i opowiedział o problemie otyłości, który dotyczy wielu ludzi (również muzyków). I choć Kubańczyk sam jest osobą ewidentnie wysportowaną, dobrze, że uświadamia swoich fanów jak poważnym problemem może być przesadna nadwaga.

Lekarze dali mi wiele do zrozumienia. Totalnie pozmieniało mi się w głowie i zachęcam Was wszystkich, szczególnie tych z nadwagą, do zadbania o swoje zdrowie. Jak widzę pi*rdolenie niektórych raperów, że są grubasami i trzeba ich takich tolerować to mi się szkoda robi ich i ich fanów, którzy łykają takie wytłumaczenia jak pelikany. Tolerancja to ważna dziedzina, natomiast otyłość to poważna choroba i nie można mylić tych dwóch pojęć.

W dalszej części raper opisał również niektóre negatywne skutki otyłości, które powinny wszystkim uświadomić jak poważna to kwestia. Dodał również, że trenuje, ale nie przygotowuje się do żadnej walki.

Brak opisu.

Podobne wpisy
Popularne