Baner Baner

Autor zdjęcia: IG: @joda_bor// @oliwka_brazil

/
27 września 2021
/

Joda i Żabson chwalą Oliwkę Brazil. Raperka zapowiada płytę i zdradza kolejny feat?

Joda i Żabson wypowiedzieli się na temat Oliwki Brazil. Głos zabrała również sama zainteresowana, nazywając Szpaka królem.

Najnowszy kawałek Oliwki Brazil był szeroko komentowany przez słuchaczy, a także raperów z rodzimej sceny. Zdania były bardzo podzielone, ale jedną z osób, które pochwaliły numer był Joda. Reprezentant BOR przy okazji odpowiedział także na krytykę, z którą się spotkał:

Postanowiłem odpowiedzieć wielu osobom, bo po tym jak wrzuciłem numer pewnej młodej raperki, mianowicie Oliwki Brazil, dostałem wiadomości typu: “No, jaki kraj taka Nicki czy Cardi B”. Więc kur*a powiedzcie mi proszę, ilu polskich Travis’ów Scott’ów, Pop Smoke’ów, Drake’ów słuchacie? Odpowiedzcie sobie na to pytanie. Dlatego, że jest to kobieta jest mniej widoczne, czy o co chodzi? Także nie spinać dupska, bo jest to muzyka rozrywkowa i to, co mi się podoba nie musi się komuś podobać itd.

Oliwkę najmocniej propsuje rzecz jasna Smolasty, ale nie tylko on! Żabson na pytanie z kim chciałby nagrać, gdyby tworzył kolejny numer z Young Leosią, wymienił właśnie Big Mommy.

I choć numer z Żabsonem wydaje się być bardzo prawdopodobny to wymarzonym featem Oliwki wydaje się być Szpaku. Raperka powiedziała, że planuje wydać album jeszcze w tym roku, a na temat szefa GUGU dodała:

Królowa i król na jednym tracku. Mocne połączenie.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne