Baner Baner

Autor zdjęcia: YT: rapnews// zbuku_yb

/
8 lipca 2021
/

Zbuku o filmie „Proceder”: „To były burzliwe lata i tego w ogóle w tym filmie nie ma”

Podczas audycji w rapnews, Zbuku wypowiedział się na temat filmu Proceder, dorzucając kilka ciekawostek na temat Tomka Chady.

Wydany w 2019 film pt. Proceder spotkał się z bardzo zróżnicowanymi opiniami widzów. Wielu ocenia go pozytywnie, ale dla niektórych fanów Tomka Chady, nieścisłości przedstawione w produkcji, negatywnie wpływają na jej odbiór. Na temat ten temat wypowiedział się również Zbuku, który z Chadą znał się bardzo dobrze:

Życzę sobie i Wam tego, żeby powstał film dokumentalny z prawdziwego zdarzenia, żeby się Netflix tym zajął. Ja się znałem z Chadą 6 lat, to były burzliwe lata i tego w ogóle w tym filmie nie ma. 

W dalszej części swojej wypowiedzi, Zbuku, opowiedział anegdotę, której nigdy wcześniej nikt nie słyszał:

W czasach gdy Tomek się ukrywał, my mieliśmy tyle szalonych sytuacji. Na przykład gdy Tomek podał dowód Pawła Kroka, który jest szefem wytwórni, mimo że oni wyglądają zupełnie inaczej, zupełna odwrotność. Nie wiem czy psy we Wrocławiu nie chciały tego skminić, czy po prostu nie skminiły, ale Tomek na szczęście się wyuczył się tego dowodu i odpowiedział na pytania, dotyczące daty urodzenia, czy imion rodziców.
Takich anegdotek jest milion milionów.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne