Autor zdjęcia: IG: @sbm_label// sbmstore.pl

/
1 lipca 2021
/

SBM we współpracy z Fundacją DKMS!

SBM to coś więcej niż muzyka, to Sekcja Ratowania Życia! Pod takim hasłem wystartowała akcja, przygotowana we współpracy z Fundacją DKMS.

Przedstawiciele SBM znani są z różnego typu działalności charytatywnych. Akcja Hot16Challenge obiegła pół Europy i pomogła uratować życia wielu ludzi. Białas, w piosence pt. Toniemy, śpiewał: My tu kiedyś założymy fundację i wybudujemy dom dziecka. I choć sami jeszcze działalności na rzecz zdrowia nie założyli to chętnie z takowymi współpracują!

Na Instagramie SBM Label możemy przeczytać o akcji, współtworzonej z Fundacją DKMS. Polegać ona będzie na możliwości dodania pakietu dawcy szpiku do wszystkich zamówień w SBM Store. Będą one bezpłatne, a cały proces: prosty, szybki i bezbolesny.

Na stronie SBM czytamy:

W ramach akcji “Sekcja Ratowania Życia” realizowanej we współpracy z Fundacją DKMS przygotowaliśmy dedykowany pakiet dawcy szpiku. Możesz dodać go bezpłatnie do każdego produktu zamówionego w SBM Store, w tym do preorderów naszych albumów. Zamówienie i wypełnienie pakietu oraz, co najważniejsze, odesłanie go na adres Fundacji DKMS poprzez wrzucenie do najbliższej skrzynki pocztowej umożliwi ci dołączenie do bazy dawców szpiku, zostanie potencjalnym dawcą i być może uratowanie życia osobie chorej na nowotwór krwi.

Co więcej każdy pakiet zawierać będzie następujące przedmioty:

– list powitalny
– instrukcję wypełnienia formularza i pobrania wymazu
– pałeczki wymazowe do pobrania wymazu z wewnętrznej strony policzka
– formularz rejestracyjny
– ulotkę
– kopertę zwrotną
– naklejkę

SBM należy się ogromny szacunek, trzymamy kciuki za więcej takich akcji!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SBM Label / SB Maffija (@sbm_label)

Podobne wpisy
Popularne