Autor zdjęcia: IG: @reto_synku

/
1 lipca 2021
/

Reto o nowych projektach: „Na jesieni dam Wam najbardziej spójną i najlepszą płytę w mojej dyskografii”

Reto zdradził powody swojej długiej przerwy w solowych projektach, opowiedział o nowej płycie i planach na najbliższe miesiące.

Reto powraca. Wczoraj wydał singiel Bourbon, którego wyjątkowość opisywaliśmy w poprzednich tekstach. Przy wcześniejszych singlach również postawił na jakość. Absolutnie mistrzowskie bity, dopracowane klipy i przede wszystkim świetna muzyka.

Parę dni temu BOA świętowało swoje trzecie urodziny. Fani Reto długo czekają zatem na kolejny, solowy album Igora, ale sam raper wytłumaczył swoją nieaktywność:

Czuję, że jestem w przełomowym momencie życia, wiem, że przez długi czas przyzwyczaiałem Was do tego, że muzyka ode mnie wychodziła regularnie i było jej bardzo dużo. Nigdy nie lubiłem jej jednak robić na siłę. Ostatnia nieregularność była spowodowana tym, że potrzebowałem trochę czasu dla siebie, potrzebowałem coś przeżyć, żeby móc Wam o czymś opowiedzieć.

Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie. Ostatnie single od Reto mogą sugerować, że jego najnowszy album będzie najlepszym w jego dotychczasowej dyskografii. Podobnego zdania jest sam raper, który zdradził okres premiery albumu i informację dotyczące singli:

Aktualnie jestem na etapie finalizowania wszystkiego. Jestem dumny z utworów, które w tym momencie powstają. Czuję, że na jesieni dam Wam najbardziej spójną i najlepszą płytę w mojej dyskografii. Regularnie tworzę, więc będziemy się przez to lato słyszeć dużo częściej. Szykują się kolejne single przed wydaniem albumu.

 

 

 

Podobne wpisy
Popularne