Baner Baner
/
21 lipca 2021
/
Zagranica

Konflikt na linii Blueface – Tekashi: „Pobił kobietę, ale nawet nie wspomni o walce ze mną.”

Obaj raperzy w ostatnim czasie wymieniali się „przyjemnościami” w mediach społecznościowych.

Cała sytuacja zaczęła się, gdy Blueface zrobił sobie tatuaż na głowie poświęcony jego jubilerowi – NYC Luxury.

Podczas prac nad tatuażem DJ Akademiks udostępnił na swoim profilu nagranie właśnie z tego procesu. Wtedy Tekashi bardzo szybko wszedł w sekcje komentarzy rapera i nie omieszkał skomentować tego w swoim stylu.

Zdecydowanie był im winien pieniądze za nieopłaconą biżuterię.

Następnie, w typowy dla 6ix9ine’a sposób, nagrał krótki skecz, w którym sugeruje, iż Blueface wytatuował sobie nazwę jubilera na głowie z powodu braku pieniędzy na nową biżuterię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DJ Akademiks (@akademiks)

Blueface na chwile ucichł, po czym przygotował prawdziwą salwę pocisków w stronę Tekashiego, mianowicie wstawił serię filmów, na których:

– był ojciec 6ix9ine’a, przyznający iż jego syn porzucił go w schronisku dla bezdomnych. Blu podpisał film “Przestań gadać tak jakbyś miał pieniądze, mordo ewidentnie ich nie masz”

– następnie pokazał jak mama dzieci 6ix9ine’a opowiada o tym, że musiała iść do sądu by prosić o pieniądze na utrzymanie dzieci, gdyż raper się nimi totalnie nie interesuje. Blueface skwitował to krótko “On ich (pieniędzy) naprawdę nie ma”.

– dodatkowo udostępnił nagranie jednego z jubilerów, który kieruje swoje słowa prosto do Tekashiego – by oddał 25 tysięcy dolarów  za bransoletkę, którą wziął od niego. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DJ Akademiks (@akademiks)

Jednakże finalnie nastąpiło najważniejsze wydarzenie, które wykluczyło Daniela Hernandeza z całej dyskusji – Blueface dodał zdjęcia pobitej Sary Moliny (byłej dziewczyny 6ix9ine’a) z podpisem:

Pobił kobietę, ale nawet nie wspomni o walce ze mną.

Tekashi szybko odpowiedział sugerując, iż to nie on był sprawcą pobicia. Blueface jakby spodziewając się, że tak odpowie kolorowy raper – natychmiast dodał wycinek wywiadu, w którym Tekashi otwarcie przyznaje, że w furii pobił Sarę Molinę

6ix9ine już najwidoczniej bez jakichkolwiek argumentów czy pocisków – uciekł od dyskusji pisząc jedynie:

Ten gość chce beef’u tak strasznie, że aż zaczynam myśleć, iż on potrzebuje promocji jego walki. Skończyłem z odpowiedziami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DJ Akademiks (@akademiks)

Na koniec Blueface jeszcze na swoim Twitterze wyśmiał 6ix9ine’a, że ten po raz pierwszy przegrał swój beef internetowy i, że jego trolling mu się nie udał. Dodał ponadto, że nie widział nigdy kogoś, kto tak bardzo bałby się walki bokserskiej.

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne