Autor zdjęcia: YT: QueQuality

/
13 lipca 2021
/

Doczekaliśmy się. „Benz-Dealer” już dostępny!

Dwa lata oczekiwań, aż w końcu wylądował. Benz-Dealer od Quebonafide i Tommy’ego Casha jest już na youtubie i innych platformach streamingowych.

Ileż historii i domysłów nasłuchaliśmy się na temat tej produkcji. Przez dłuższy czas Quebo podtrzymywał naszą nadzieję, że wspólny numer z estońskim raperem dojdzie do skutku. Tak też się stało, o czym możemy przeczytać na stronie QueQuality:

Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W „Benz Dealer” Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej – Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image.

Jest mrocznie, jest artystycznie, jest dobrze. Świetny rap, ozdobiony mocnymi ujęciami to prawdziwe arcydzieło. Tego nie można przegapić!

Podobne wpisy
Popularne