Autor zdjęcia: IG: @bezczel_2dhd// tedef

/
7 lipca 2021
/

Bezczel atakuje Tedego na Instagramie: „Słuchasz w ogóle rapu?”

Bezczel zaczepił Tedego na Instastory, po tym jak ten porównał dzisiejszy rap do dziewczyn z Instagrama.

27 czerwca, na profilach Newsweeku, pojawił się obszerny artykuł, poświęcony Tedemu. Z przytaczanych wypowiedzi rapera możemy się dowiedzieć, jak wiele drażni go we współczesnym rapie. Tytułowym cytatem niech będzie: Z rapem jest jak z dziewczynami na Instagramie. Wszystkie są identyczne. To hasło ewidentnie nie spodobało się Bezczelowi, który swoją dezaprobatę postanowił wyrazić w mediach społecznościowych:

Nie wiem o jakim Ty rapie mówisz, gościu, bo jak to zobaczyłem, to zacząłem się zastanawiać, co dla Ciebie jest rapem, a co nie? Albo jakie d*py do ciebie na Instagramie piszą… SERIO?  Rap jak d*py na Instagramie? Ja j*bie, Jacek, naprawdę?

Warto pamiętać, że to nie pierwszy mini-konflikt na linii obu panów. Gdy Tede, przy okazji akcji Ice Bucket Challenge, zachęcił fanów do przelewania pieniędzy na cele charytatywne, Bezczel i Buczer ironicznie nazwali go wyroczniąW piosence Bezgunaman, TDF odpowiedział im w następujący sposób:

Jeszcze Buczer i Beszczel, cóż, dla nich jestem wyrocznią
Mówię tu waszą przyszłością: za bardzo to wam nie poszło

Czy i tym razem doczekamy się jakiejś odpowiedzi ze strony Tedego? Trudno powiedzieć, ale będziemy się tej sprawie bacznie przyglądać.

Podobne wpisy
Popularne