Autor zdjęcia: IG: @bedoes2115// szymonsobel

/
10 lipca 2021
/

Bedoes o sytuacji Sobla: „Nie skreślajmy wszystkich po jednym błędzie”

Podczas festiwalu Rap Stacja 2021, Bedoes, wypowiedział się na temat zachowania Sobla.

Zamieszania wokół Sobla ciąg dalszy. Sytuację komentował już sam zainteresowany, Żabson, pośrednio również Kubańczyk, a teraz także Bedoes. Wypowiedzi te łączy jeden wspólny mianownik: raperzy potępiają zachowanie najpopularniejszego polskiego artysty, ale znajdują tego usprawiedliwienie.

Bedoes znany jest z dobrych relacji ze słuchaczami (nie bez przyczyny otrzymał nagrodę za najlepszy kontakt z fanami). Nie powinno zatem nikogo zaskakiwać, że wtrącił swoje trzy grosze do afery Sobla. Istotne jest jednak to, że, wbrew opinii publicznej, apeluje on o drugą szansę dla twórcy Pułapki na motyle:

Ja też robiłem głupie rzeczy na scenie. Jeśli ktoś zamieni to w jakieś doświadczenie, nabierze pokory i dzięki temu się poprawi to dobrze, że to się wydarzyło. Nie skreślajmy wszystkich po jednym błędzie, dobra? Dajmy ludziom żyć.

I to nie jest żaden mój przyjaciel – on mnie nawet chyba nie obserwuje, czym mnie wk*rwił (śmiech). Ale serio, dajmy ludziom żyć, bądźmy dla siebie wyrozumiali. Jeśli ktoś jest śmieciem to ch*j mu w d*pę, ale nie po jednym razie, dobra? 

Warto również dodać, że Bedoes, podczas tego koncertu, zaprosił jednego ze swoich fanów na scenę i razem odśpiewali Brzydkie Rzeczy.

Podobne wpisy
Popularne