Autor zdjęcia: @Michal502

/
11 czerwca 2021
/

Smolasty w gorącym teledysku z Oliwką Brazil

Oh Daddy to najnowszy utwór Smolastego, który właśnie pojawił się w sieci!


Po świetnie przyjętym projekcie Ghetto Playboy, którym Smolasty wrócił do swoich muzycznych korzeni i ponownie dał się poznać z mocnej, rapowej strony, artysta pozwolił sobie na chwilę przerwy od wypuszczania nowych numerów. Fakt, że nie pojawiały się przez kilka miesięcy żadne single nie oznaczał, że Smolasty próżnował – wręcz przeciwnie: przygotował dla słuchaczy nowe produkcje.

Pierwszą z nich jest potencjalny hit zbliżającego się lata – utwór Oh Daddy, z gościnnym udziałem Oliwki Brazil, która lada moment będzie Waszą ulubioną polską raperką. W bujającym numerze autorzy przedstawiają nocne kulisy relacji damsko-męskich. Zachęcamy do zapoznania się z nowym singlem i towarzyszącym mu teledyskiem, zrealizowanym przez Mohera, ale ostrzegamy: od tego refrenu długo się nie uwolnisz.

Singiel dostępny jest także w serwisach streamingowych. Jeszcze dzisiaj po 22:00 odbędzie się pierwsze wykonanie live nowego singla, zapraszamy wszystkich do warszawskiego newonce.bar, gdzie Smolasty i Oliwka Brazil zagrają Oh Daddy.

Podobne wpisy
Popularne