Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: http://IG:%20@pihszou//@kukonogf

/
6 czerwca 2021
/

Pih: „Trzymam kciuki za Kukona”

Niespełna tydzień temu odbyła się kolejna gala Popkillerów, na której gościło wielu znakomitych twórców blisko związanych z polskim rapem.


Kolejna gala nagród Popkiller’a to okazja nie tylko do rozdania statuetek, ale także do rozmów z przedstawicielami rapu w naszym kraju. Jednym z rozmówców był Pih, który opowiedział Yurkosky’emu o nadchodzących planach wydawniczych, a także zaznaczył, że trzyma kciuki za Kukona.

Fani Piha na pewno mogą mieć powody do zadowolenia, ponieważ raper w rozmowie potwierdził, że najbliższe miesiące mogą obfitować w sporą ilość muzycznych nowości. We wrześniu otrzymamy płytę z Kaczorem, ale to nie wszystko, ponieważ Pih zapowiedział także możliwy mini-album z DJ’em Creonem oraz drugą część Non Serviam.

We wrześniu już premiera płyty z Kaczorem. EP-ka, ewentualnie mini-album, gdzieś taki 8-10 utworowy z Creonem i oczywiście Non Serviam 2. To są moje plany, cały czas nad tym pracuję, więc jest dużo muzyki.

Następnie raper został zapytany o śledzenie najnowszych trendów na rapowej scenie. Pih zdradził, że nie do końca jest na bieżąco z zeszłorocznymi premierami, ale to nie przeszkodziło mu wypowiedzieć kilku ciepłych słów o Magierze i Kukonie.

Przyznam się szczerze, że nie jestem tak super na bieżąco żeby się wypowiadać na ten temat. Wiem, że w tamtym roku Magiera został producentem roku. Słusznie, bo widziałem ile rzeczy wyprodukował, jakiej jakości jest to muzyka, jaką jest indywidualnością na scenie, że pokazuje jednak kierunek. W tym roku trzymam kciuki za Kukona, bo też obserwuje, to co robi. Dedis też fajne rzeczy wydaje.

Podobne wpisy
Popularne