Baner patriotic Baner patriotic
/
8 czerwca 2021
/

Norman Parke chce walki z Popkiem!

Były zawodnik UFC zadeklarować chęć kolejnej walki na Fame MMA. Zaproponował on już nawet włodarzom ewentualnego przeciwnika.


Podczas 10. edycji gali Fame MMA w walce wieczoru na przeciw siebie stanęli Norman Parke i Don Kasjo. Byłemu zawodnikowi UFC tak bardzo spodobało się w Polsce i w federacji, że już teraz jest gotów ponownie zmierzyć się z kimś w oktagonie. Parke wskazał już nawet włodarzom przeciwnika, a jest nim Popek.

Brytyjczyk opublikował na swoim Instagramie specjalny wpis, w którym zwraca się do federacji o to, aby postarali się, aby taki pojedynek doszedł do skutku. Nie obyło się również bez zaczepki w stronę Popka. Parke napisał:

Siemka! Pytaliście mnie, czy zawalczę znowu na FAME MMA. Jestem naprawdę zainteresowany, żeby znowu tam zawalczyć. Ostatnia sprzedaż PPV z gali wyniosła ponad 700k. Jeżeli szefowie FAME chcą, żebym znów zawalczył to mam propozycję. Waga open – walka z Popkiem. Kasia może possać. Ta walka na pewno podbije sprzedaż PPV, także pokażcie kasę i mogę bić się z każdym. Pozdro, miłego dnia dla wszystkich! Król Stormin! Jego złote zęby mogą usiąść za moją sztabką złota! 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Norman Parke (@storminnorman6116)

Odpowiedź od samego Popka przyszła bardzo szybko, bo ten opublikował na Instagramie film z treningu oraz pokusił się o krótki komentarz wymierzony prosto w stronę byłego zawodnika UFC.

Moje zęby są droższe niż Twoja sztabka Norman, więc już została zjedzona. Zapraszam do stołu. Ciebie wezmę na deserek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Popek Monster (@popek_oficjalnie)

Podobne wpisy
Popularne