Baner Dedis Baner Dedis
/
2 czerwca 2021
/

Mata opowiedział o swojej zbliżającej się płycie!

Raper udzielił wywiadu po gali Popkillerów 2021.

Wczoraj odbyła się gala Popkillerów 2021. Mata opuszczał wydarzenie z trzema nagrodami – za Rapera Roku (nagroda przyznana przez publiczność) oraz za Album i Wydanie Roku dla jego debiutanckiej płyty 100 dni do matury.

W marcu tego roku swoją premierę miał singiel Patoreakcja, który do tej pory zebrał ponad 35 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Utwór zapowiada zbliżającą się płytę Maty, która będzie miała swoją premierę już niebawem. Dodatkowo w październiku odbędzie się jedyny koncert promujący ten album, który wydarzy się na lotnisku na Bemowie.

Raper wypowiedział się na temat swojego krążka podczas wywiadu z Yurkosky’m po gali Popkillerów. Reprezentant SBM zdradził, że jego płyta jest już w całości napisana oraz przyznał, że mu się podoba. Mata zapowiedział zmianę tematyki w stosunku do swojej debiutanckiej płyty 100 dni do matury:

Nic nie powiem. Napisałem już płytę, nie za wiele zdradzę. Będę atakował znienacka, trzeba być czujnym. Płyta będzie fajna, podoba mi się. Przede wszystkim będzie różniła się tematyka, bo pierwsza płyta była o maturze, byłem w klasie maturalnej. Wydaje mi się, że zmiana jest ważna w twórczości. Ja chcę się zmieniać, więc można spodziewać się nowych rzeczy i nowej jakości.

 

Podobne wpisy
Popularne