Autor zdjęcia: maciej.malik// dopehouse.pl

/
11 czerwca 2021
/

Gibbs wystartował z preorderem solowego albumu!

Producent opublikował singiel pt. Kompas, zapowiadający jego pierwsze oficjalne wydawnictwo.

Gibbs to producent kojarzony przede wszystkim ze współpracy z Sariusem. Pracowali razem przy albumach Antihype i Wszystko co złe. Dawniej działał również razem z Kalim, czego owocem było Sentymentalnie, wydane w 2014. Ostatnimi czasy pomagał Kacprowi HTA, będąc członkiem zespołu FONOS.

Pod koniec maja, za pośrednictwem Instagrama, zaczął wysyłać pierwsze wskazówki, dotyczące nadchodzącego projektu. Najpierw opublikował swoje zdjęcie (co w jego przypadku jest rzadkością), a następnie dorzucił hasło: w piątek – to odpowiedź na większość waszych pytań. I jak to powiedział kiedyś piłkarz, Kamil Grosicki: nadszedł dzień dzisiejszy, a my dostaliśmy singiel i zapowiedź całego albumu.

Kluczowy w tym wszystkim jest fakt, że płyta Czarno na białym będzie projektem solowym. Na stronie dopehouse.pl możemy przeczytać:

Czarno na białym to pierwsze solowe wydawnictwo Gibbsa, które w całości zostało wyprodukowane i napisane przez niego. Album pełen emocji, skrajności i melancholijnego spojrzenia na świat.

To właśnie na tej stronie możemy zamówić preorder albumu Gibbsa. Oficjalna premiera zaplanowana jest na wrzesień 2021.

Podobne wpisy
Popularne