Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: But // sklep.alkopoligamia

/
10 czerwca 2021
/

Dwa albumy śp. Leha zostaną wydane na winylach!

Ruszył preorder winylowych wersji płyt Leha. Cały zysk trafi do mamy zmarłego rapera.

16 lutego 2019 roku, w wypadku samochodowym, tragicznie zginął Michał Leszner. Młody Leh był w trakcie pracy nad czwartym solowym albumem, a kariera stała przed nim otworem. W celu upamiętnienia gdyńskiego rapera, a także wsparcia jego rodziny, wystartował preorder winyli dwóch płyt Leha wydanych przez Alkopoligamię.

Na swoim debiutanckim albumie, Podwórka pytają kiedy płyta, raper zostawił tylko jeden wpis: Płytę dedykuję mamie. Fakt owej dedykacji, a także braku wcześniejszych wydań winylowych, zainspirował członków Alkopoligamii do udostępnienia PPKT oraz LEP na stronie swojego sklepu. Planowana data realizacji zamówień to 18 sierpnia.

Wznowiony nakład obu płyt to nie jedyny ruch ze strony wydawnictwa:

Dodatkowo zapraszamy słuchaczy do pomocy w upamiętnieniu Michała przy okazji winylowych wydań jego albumów. Na wewnętrznych kopertach winyli zostaną wydrukowane kolaże ze zdjęć Leha i z nim związanych. Zachęcamy wszystkich którzy w ten sposób chcą współtworzyć te albumy do wysyłania zdjęć na adres sklep@alkopoligamia.com (wraz z informacją o posiadanych do nich prawach autorskich oraz zgodą na użycie w tym wydaniu albumu). Mogą być to zdjęcia Leha, z Lehem, zdjęcia Gdyni i czegokolwiek co kojarzy Wam się z Michałem. On to robił dla Was, więc to będzie wspaniałe jeżeli teraz wy stworzycie to dla niego. Zdjęcia zbieramy do 23 czerwca.

Jestem grą a ta gra bez Młodego L, To tylko EH to tylko EH…

Podobne wpisy
Popularne