Autor zdjęcia: IG: @djdecks// @forin.studio

/
8 czerwca 2021
/

DJ Decks odkrywa karty. W sierpniu premiera minialbumu, współtworzonego ze Śliwą!

Poznańscy raperzy połączyli siły, aby stworzyć epkę pt. 90’s Kid. Premiera planowana jest na drugą połowę sierpnia, natomiast preorder rusza w najbliższy piątek.  


Informacja, którą DJ Decks podzielił się na swoich socialach, odnośnie muzycznej kolaboracji ze Śliwą, wywołała pozytywny odzew słuchaczy. Wielu z nich sugerowało, że właśnie takiego połączenia się spodziewali. Wybór SLW faktycznie wydaje się być bardzo logiczny, zważywszy uwagę na miasto, z którego obaj twórcy pochodzą, a także łączące ich tytułowe lata 90-te. Dario wytłumaczył to następującymi słowami:

Patryk urodził się w latach dziewięćdziesiątych, a ja zaczynałem swoją przygodę z muzyką.

DJ zamieścił wszystkie najważniejsze informacje w poście na Facebooku i Instagramie. Poznaliśmy okładkę, a także daty pierwszego kawałka pt. Mentalne Getto z Małachem i Kasią Tontor na feacie (11.06), a także premiery całego projektu (23.08).

DJ Decks i Śliwa współpracowali już chociażby przy produkcji zeszłorocznego singla pt. Siedem, nagranego z takimi raperami jak: Paluch, Słoń, Kaczor, Donguralesko i Shellerini. Pozostaje trzymać kciuki, aby utwory z 90’s Kid cieszyły się podobnym zainteresowaniem ich słuchaczy, jak w przypadku ich ostatniego numeru.

Podobne wpisy
Popularne