Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: IG: @belmondawg

/
10 czerwca 2021
/

Belmondawg prezentuje singiel „Followup” i zapowiada płytę w nowym wydawnictwie!

Od dzisiaj Poppyn dystrybuowane jest przez Asfalt Distro. Pierwszym owocem współpracy został singiel Followup, zapowiadający album Hustle As Usual EP.

Belmondo to jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie rapowej. Za wydarzeniami kariery Młodego G trudno nadążyć i niech świadczy o tym chociażby zawieszona działalność muzyczna niecałe dwa lata temu.

Dziś jednak wszystko wydaje się być jasne. Na Instagramie Asfalt Records pojawiły się pierwsze informacje dotyczące premiery albumu Hustle As Usual EP, zapowiedzianego na 25 czerwca. Wiemy, że pierwszy nakład zawierał będzie autografy Belmondziarza, a także inne gadżety. Za stronę muzyczną odpowie EXPO 2000 – producent, który przygotował bit do kwietniowego singla Tytusa, pt. Kto by pomyślał?.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Asfalt Records (@asfaltrecords)

Próbkę możliwości obu Panów dostaliśmy już dzisiaj, przy okazji premiery singla pt. Followup. Niespodzianką dla fanów była gościnka Dizkreta, który idealnie wpasował się w staroszkolne podejście do rapu, odczuwalne w utworze. Za teledysk, który możecie zobaczyć poniżej, odpowiada Maciej Buchwald.

Podobne wpisy
Popularne