Autor zdjęcia: fot. Popkiller//Piotr Pytel

/
15 czerwca 2021
/

Ania Wyszkoni chwali PRO8L3M!

Popowa piosenkarka w ciepłych słowach wypowiedziała się na temat albumu Art Brut 2, ale też całego duetu.

Skąd słuchacze czerpaliby informację, gdyby nie gala Popkillerów? To oczywiście pół żartem, ale fakty są takie, że wydarzenie to, przynosi nam ogrom ciekawych wypowiedzi. Mijają tygodnie, a do nas wciąż docierają nowe fragmenty wywiadów, z których dowiedzieć się można wielu rzeczy.

Na tematy około rapowe wypowiadają się także twórcy z innych środowisk. Swoją nagrodę odbierał już Kazik, a ciekawy dla fanów hip-hopu mógł być wywiad z popową piosenkarką, Anną Wyszkoni. Autorka piosenki Czy ten pan i pani, zdradziła, która płyta rapowa jest jej ulubioną i skąd takie upodobania:

Bardzo cenię PRO8L3M i uwielbiam ich płytę „Art Brut 2”. To są niezwykle wartościowe teksty, to są teksty o czasach, kiedy ja byłam maleńkim dzieckiem. Doskonale pamiętam, co wtedy się działo, jak wyglądało to nasze podwórko. To wszystko się tam pojawia i to są dla mnie bardzo ważne teksty. To jedna z moich ulubionych płyt, jeśli chodzi o hip-hop.

Na Art Brut 2 usłyszeć mogliśmy już Wandę i Bandę i Majkę Jeżowską. Czy na kolejnym projekcie dostaniemy piosenkę z Anią Wyszkoni na feacie?

Podobne wpisy
Popularne