Baner Dedis Baner Dedis

Autor zdjęcia: IG: @tedef// YT: Szpaku #Hot16Challenge2

/
6 maja 2021
/

Tede miał nagrać ze Szpakiem: Chyba z tego zrezygnował

Tede miał pojawić się na ostatniej płycie Szpaka?

Na kanale KubaTalks pojawił się wywiad z założycielem NWJTede przeprowadzony przez Kubę Głogowskiego. Panowie spotkali się z okazji zbliżającej się premiery osiemnastej w karierze TDF’a albumu studyjnego KASABLANCI.

Jednym z tematów poruszonych podczas rozmowy było pytanie, czy Jacek ma w planach nagranie wspólnego numeru ze Szpakiem. Raper zdradził, że założyciel GUGU wyszedł z inicjatywą i zaprosił go na swój album, jednak po czasie zrezygnował z tego pomysłu.

Odezwał się potem jeszcze do mnie Szpaku, że zamyka płytę i na dniach będzie coś wysyłał i już się nie odezwał. Chyba zrezygnował z tego. Nie będę pytał, nie moja płyta, nie moja inicjatywa.

Tede został zapytany również o to, czy planuje nagrać kawałek z Pezetem. TDF odparł, że powstał już jeden ich wspólny utwór, a ich relacje nie są na tyle zażyte, żeby mógł powstać kolejny. Raper zaznacza jednak, że nie wyklucza możliwości współpracy z Pezetem:

Też się nad tym w ogóle nie zastanawiałem, gdyż taką współpracę już mamy na koncie i nasze stosunki nie są na tyle zażyłe, żebyśmy mieli drugi kawałek nagrywać. Nie mówię, że nie, bo może jakieś okoliczności sprawią, że taka współpraca będzie miała ręce i nogi, będzie pomysł na kawałek to okej. Tą współpracę mam już za sobą, więc w ogóle się nie zastanawiam nad tym.

 

Podobne wpisy
Popularne