Baner Baner

Autor zdjęcia: IG: @realpopsmoke

/
6 maja 2021
/
Zagranica

Niebawem ukaże się drugi pośmiertny album Pop Smoke’a!

Manager rapera poinformował fanów o zbliżającym się wydawnictwie.

19 lutego 2021 roku minął równy rok od śmierci pochodzącego z Nowego Jorku rapera Pop Smoke’a, który zmarł w wyniku strzelaniny w Los Angeles. Artysta zginął w wieku 20 lat.

Pop Smoke wydał za życia dwa albumy – Meet The Woo oraz Meet The Woo 2. Sławę przyniosły mu takie utwory jak Welcome To The Party czy Dior, które zebrały łącznie prawie 400 milionów wyświetleń.

Po tragicznej śmierci rapera wydany został krążek o tytule Shoot for the Stars, Aim For The Moon, na którym znalazły się takie kawałki jak For The Night oraz What You Know Bout Love. Później ukazała się również wersja DELUXE wspomnianego wcześniej albumu, na której pojawił się m.in. utwór Showin Off Pt. 2 z gościnnym udziałem Fivio Foreign’a na bicie wyprodukowanym przez producenta pochodzącego z Polski – Szamza.

Kilka dni temu manager Pop Smoke’a Rico Beats zamieścił na swoim Instagramie post, który dał fanom rapera powód do radości – zapowiedział, że kolejny album nowojorczyka zbliża się wielkimi krokami. Na chwilę obecną nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ricobeats (@ricobeats)

Baner Baner
Podobne wpisy
Popularne