/
1 maja 2021
/

BeCeKa o wymarzonych featch, akcji Młode Wilki i nadchodzących projektach!

Nasz reprezentant przeprowadził na swoim Instagramie sesję Q&A, w której zmierzył się z pytaniami od fanów.


BeCeKa od niedawno jest już pełnoprawnym reprezentantem HHNS LABEL i do tej pory wydał na naszym kanale dwa mocne single. Wiecznie Niewyspany z gościnnym udziałem Filipka i Golden Boy zebrały łącznie ponad pół miliona wyświetleń, a opinie pod jego kawałkami były bardzo pozytywne. Nic więc dziwnego, że BeCeKa zbiera wokół siebie coraz większą liczbę fanów.

Raper wczoraj na Instagramie postanowił odpowiedzieć na pytania słuchaczy, a z nich dowiadujemy się m.in. o tym, co sądzi o akcji Młode Wilki Popkiller’a. BeCeKa pozytywnie wypowiedział się o samej inicjatywie i zdradził także, że chętnie przyjąłby zaproszenie do kolejnej edycji.

Fajna akcja + można poznać innych raperów.

Nasz reprezentant napisał także o swoich kilku wymarzonych gościnkach. Jeden ze słuchaczy poprosił go, aby ten wypisał krótką listę artystów, z którymi chciałby nagrać wspólny numer. BeCeKa mierzy wysoko i od razu wymienił graczy z najwyższej półki. Wśród nich znaleźli się Avi, Paluch, Słoń oraz Szpaku.

Kolejną ciekawą informację odnośnie rapera i jego twórczości są niewątpliwie nadchodzące projekty. BeCeKa zdradził, że w tym roku powinniśmy spodziewać się od niego jednego mniejszego projektu, ale na horyzoncie jest już także coś większego.

Coś małego będzie w tym roku. Coś dużego też, ale nie wiem czy w tym roku.

Podobne wpisy
Popularne