Autor zdjęcia: IG: @13kasta

/
7 kwietnia 2021
/

Waldemar Kasta o swoim nowym projekcie i zmianach w życiu!

Raper zamieścił obszerny wpis na swoim Facebook’u.

Kasta podzielił się z fanami informacjami na temat nowej płyty, której plany komplikują się przez koronawirusa. Wpłynął on na pracę HVZX’a, który współtworzy album z Waldkiem. Raper napisał również o gościach, którzy się na nim pojawią oraz problemach organizacyjnych.

Jeśli chodzi o gości na niej(płycie),choć dowiedziałem się czym jest „opieszałość” jak bardzo można nie szanować własnego zdania oraz własnych obietnic-nie zamierzam narzekać. Bo choć wielu dało mi wyraźnie znać że jestem nikim i nic im nie daje, znalazło się kilku młodych twórców by mój pomysł pomostu z nimi mógł zaistnieć.
Ich imiona za otwartą przyłbicę będę nosił w pamięci. Znaleźli się również „starzy”, którzy odebrali zew i choć pomostu między nami budować nie było potrzeby znaleźli się na tym albumie; niejako wpisali się w miejsce tych co to nawet odmawiać nie potrafią. Tym co wsparli dziękuję-ich imiona będę nosił w sercu.
Wall-E wspomniał o zmianach w swoim życiu – możemy dowiedzieć się m.in. o tym, że zawiódł się na swoich przyjaciołach.
Jeśli chodzi o życie: gdy ojczymów rozlicznych mądrości sugerowały że i tak jak problem to kumpli brak-ja w duchu przeklinałem że u mnie będzie inaczej, że braci się nie traci i w ogóle. Poległem w tej materii przyznam po latach-bo na głupotę, naiwność i miłość lekarstwa nie wynalazłem a na początku i na końcu jest samotność. (…) Koniec z rozdawnictwem siebie tym samym. Dla wielu z was nie znajdę już czasu bo jedyny czas na jaki zasługujecie to czas przeszły.
Na koniec dowiedzieliśmy się, że raperem, który wygrał konkurs na dogranie się na płytę Kasty jest Buffel.
Jeśli chodzi o konkurs na szopenowski drill z moim człowiekiem Fidser – konkurs wygrał niejaki Buffel o czym obszerniej (za co ? Dlaczego ? Itp. itd.)w jakimś live jak tylko znajdę w Polsce bezpieczną przystań do tworzenia i pracy. I to właśnie on-Buffel, rzutem na taśmę trafi na mój album.
Podobne wpisy
Popularne